Oktató vagyok….

Azt mondod, mert oktató vagyok, csak ülök egész nap, és hogy a tanuló közlekedési veszélyt jelent.

Igazad van, egész nap ülök. De! Ülök és látom a világ problémáit a jobb egyben ülve.

Látom a fiatal anya üzenetet ír vezetés közben, gyermekével az autóban.

Látom, hogy az ittas vezető hazatér egy éjszakából.

Látom a türelmetlenséget, hogy öt másodpercet nyerjenek.

Látom, hogy a tini fiú megpróbál lenyűgözni egy lányt száguldozással, anélkül, hogy tudná, hogy ez az oka annak, hogy múlt héten egy mentőt láttam és egy hullazsákot az úton.

Látom, hogy a középiskolás lányok próbálják a figyelmet magukra irányitani a testük mutogatásával.

Látom a kedves vitákat és romantikus csókokat.

Látok olyan dolgokat, amelyek lehetővé teszik, hogy meglássam a következő lépést az úton a baj elkerülésére.

Olyan sok mindent láttam már évtizedek óta, hogy nagyon kevés dolog van amin még meglepődöm.

Csak annyit látsz, hogy oktató vagyok egész nap ülök és a tanulóm közúti veszélyt jelent.
Miért ott parkolunk ahol Te is?
Mert az a vizsga követelmény!
Nyugi, a miénkre vigyázunk, a máséra kétszer jobban. 😉
Miért is a városban közlekedünk pl csúcsidőben amikor más is?
Mert jövő héten már lehet az aki mellettem ül, te mögötted fog közlekedni vagy engedi át Édesanyádat a gyalogátkelőn.
Mi csak több türelmet és toleranciát kérünk az utakon és a szakmánk iránti tiszteletet!
Nem egyszerű a tanulóknak, hisz mindenki volt kezdő!!!