E-learning oktatás

A webes távoktatási módszer

A saját tempódban és a megszokott környezetedben tanulhatod az elméleti tananyagot az e-learning segítségével.

Internetelérés, számítógép, laptop vagy tablet szükséges hozzá.

Egyedi azonosítás

Minden tanuló egyedi kódot kap, amivel a rendszerben egyedileg azonosítható lesz. Ezáltal mérhető és nyomon követhető lesz a tananyagban történő haladása.
Egy fejezet sikeres elvégzése után léphetsz a következő fejezethez, így biztosítva a stabil alapokat a folyamatos fejlődéshez.

Videós, fotós példákkal

A rendszer használata során a tananyagokban nemcsak fotókkal hanem videós tartalommal is illusztrált oktatóanyagok segítenek a tanulásban.

Ki lesz az oktatóm?

Bagi Mónika gépjárművezető szakoktató vagyok.
Szeretnék segíteni a vizsgák sikerességében és a biztonságos közlekedésben neked.
2004 óta tevékenykedem a szakmában. Elméleti és gyakorlati képzéssel foglalkozom.
A B kategóriás jogosítványon kívül rendelkezem még teherautó és busz jogosítvánnyal is, melyet tapasztalati célból szereztem meg az ezekkel járó gyakorlatot és vezetési szemléletet  a B kategóriás oktatás során remekül tudok kamatoztatni.
Sok sikeres és örömteljes vizsgákon vannak túl a tanulóim és használják a vezetési tudásukat maximális biztonsággal.

Kedvet kaptál?

Jelentkezz még ma!