Különórák

Kezdőknek és újrakezdőknek

Most kezded az elméletet és lassabban haladsz mint a többiek?

Régen nem vezettél és megkopott a tudásod?

Személyre szabott feladatsorokkal fejlesztheted tudásod, az oktató személyes segítségével támogatva.

Személyes konzultáció

Ha elakadtál az e-learning oktatás során akkor jelentkezz bátran személyes konzultációra, ami történhet online videóhívással és személyesen is, így választ kapva kérdéseidre mihamarabb tovább haladhatsz a tanulással.

1 napos kurzus

Nem érted a forgalmi helyzeteket, nem tudod kinek van elsőbbsége?🚦🛑
– A rendőr hiába integet, nem tudod mit jelent? 👮
Segítek eligazodni a jogszabályok tengerében.

Ha elakadtál vagy sokadik olvasatra sem érted a feladatot, KRESZ-tananyagot akkor kérdésedre azonnali választ kapsz az oktatótól.

Ki lesz az oktatóm?

Bagi Mónika gépjárművezető szakoktató vagyok.
Szeretnék segíteni a vizsgák sikerességében és a biztonságos közlekedésben neked.
2004 óta tevékenykedem a szakmában. Elméleti és gyakorlati képzéssel foglalkozom.
A B kategóriás jogosítványon kívül rendelkezem még teherautó és busz jogosítvánnyal is, melyet tapasztalati célból szereztem meg az ezekkel járó gyakorlatot és vezetési szemléletet  a B kategóriás oktatás során remekül tudok kamatoztatni.
Sok sikeres és örömteljes vizsgákon vannak túl a tanulóim és használják a vezetési tudásukat maximális biztonsággal.

Kedvet kaptál?

Jelentkezz még ma!